Më mbaj mend (për 1 muaj)


Baboo Darabuka - Hot Girl
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hot Girl".
3. Video është e këngës "Hot Girl", por nuk këndohet nga Baboo Darabuka.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Baboo Darabuka - Hot Girl (Feat. Dj Benity & Big D)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  14

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2012

Komente

1 🔥

18/06/2012

2012-06-18T20:59:52+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hot Girl" kënduar nga Baboo Darabuka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Besnik Berisha. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ti je ajo
qe qdo levizje ta ndjej
kurr mos harro
qe me tjert un sjom njejt

Krejt qa une kom , ti dhuroj
Se nonstop per ty menoj
Edhe nese shkon shum larg
Besom qe une nuk t harroj

Se nihna mir pran teje
E ti nihesh mir ngat meje
Nese menon qe ka mat mir
Lirisht shko e dikun gjeje

Kqyr sa dush po nuk ka
Lyp sa dush po sun gjeeen
Kqyr sa dush po nuk ka
Lyp sa dush po sun gjeen se

Hot girl ti krejt sonte pi qment
Edhe une e pranoj , qe ti mu po mpelqen
Sweet girl , je e omel sheqer
Si ni pamje bukur , qe krejt syt ti merr

Hot girl ti krejt sonte pi qment
Edhe une e pranoj , qe ti mu po mpelqen
Sweet girl , je e omel sheqer
Si ni pamje bukur , qe krejt syt ti merr

qka don me bo , tregom ti zemer
une boj per ty , veq niher thirrem n emer
ka do qe shkon , mu em ki afer
je femna e vetme , qe e shoh edhe n anderr

Krejt qa une kom , ti dhuroj
Se nonstop per ty menoj
Edhe nese shkon shum larg
Besom qe une nuk t harroj

Se nihna mir pran teje
E ti nihesh mir ngat meje
Nese menon qe ka mat mir
Lirisht shko e dikun gjeje

Hot girl ti krejt sonte pi qment
Edhe une e pranoj , qe ti mu po mpelqen
Sweet girl , je e omel sheqer
Si ni pamje bukur , qe krejt syt ti merr

Hot girl ti krejt sonte pi qment
Edhe une e pranoj , qe ti mu po mpelqen
Sweet girl , je e omel sheqer
Si ni pamje bukur , qe krejt syt ti merrMë Shumë Këngë Nga Baboo Darabuka:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet