Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bad Sight - Ndegjoje Zemren

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndegjoje Zemren".
3. Video është e këngës "Ndegjoje Zemren", por nuk këndohet nga Bad Sight.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bad Sight - Ndegjoje Zemren  (Feat. Ram Kukaj)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Ram Kukaj

29/11/2018

2018-11-29T18:41:04+00:00Pjesa 1:
Edhe unë zemrën ta kom ndëgju
qysh t'rreh për mu
unë t'ndëgjoj çdo gjë që e thu
edhe kur nuk flet un t'kom ndegju
kur s'jom me ty ndihna vet
edhe nëse jom me plot shokë ndihna broke
jom i n'varun prej teje
si mu kon drogë si mu kon drogë (ëë)
pe pi ni gotë por është e kot
s'muj me t'harru se të ndjej fort
po du mu largu nga kjo botë
kur pe menoj që pa ty jom sot
t'kujtoj me lotë për çdo motë
se pa ty jetën se imagjinoj dot
kujtimet mbeten e zemra rreh fort
kur i kujtoj si mu kon sot

Refreni:
A mund ta dëgjosh, ti zemrën time
ajo ty po të thërret
ti dëgjoje zemrën time
e jotja do t'jet, e jotja do t'jet

Pjesa 2:
Si n'diell e n'shi, n'borë e n'stuhi
n'verë e n'pranverë, unë mendoj për ty për ty
e n'vjeshtë kur fryn naj erë, e n'pranverë trëndafili qel
unë mendoj, veq për ty për ty për ty (se)
s'muj me shty kohën pa ty, për qata po shprehna
ti je e vetmja, që t'kom puth me ndjenja
Çdo sekond um merr malli, se ky djali
vetem ty, zemrën ta fali


Më Shumë Këngë Nga Bad Sight:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet