A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5
  • Emri i Vërtetë:
  • Anxhelo Bajo
BIOGRAFIA: Bajø është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 18 Prill 2019, Silvi Fort publikon videoklipin "Money", në bashkëpunim me Bajø. Më datë 19 Qershor 2019, Silvi Fort publikon videoklipin "Party", në bashkëpunim me Neya, Elma, Gadi, Bajø & Kleston....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Money Music Entertainment

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Bess (Familia Ideale)

Slitta

Floriant Salihu (Flow)

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Dora

Natra

J.B.


Tags: Bajø, Bajo, Anxhelo Bajo

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019