Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajram Dobra - Zemra E Don  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Artur Qerimi

Teksti:

Kreshnik Avdiu

Komente

Asnjë Koment

23/03/2018

2018-03-23T18:13:48+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Zemra E Don" kënduar nga Bajram Dobra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Bajram Dobra i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Bajram Dobra:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet