TEKSTESHQIP

Bajram Dobra
Korçare
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Korçare" kënduar nga Bajram Dobra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk mund të ishte ndryshe, ndaj ky materiali muzikor paraqitet i plotësuar në prizmin vizual me anë të një videoklipi muzikor, i cili është përgatitur nga MProduction. Videoklipi u publikua më 15 Shkurt 2018. Muzikën e këngës e kompozoi Artur Qerimi, ndërsa teksti është përshtatur nga Kreshnik Avdiu.