Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bajram Gigolli - Kur Ta Ktheva Kosove Shpinen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Ta Ktheva Kosove Shpinen".
3. Video është e këngës "Kur Ta Ktheva Kosove Shpinen", por nuk këndohet nga Bajram Gigolli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bajram Gigolli - Kur Ta Ktheva Kosove Shpinen  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Live 2019"

Komente

Asnjë Koment

21/07/2019

2019-07-21T10:54:39+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Ta Ktheva Kosove Shpinen" kënduar nga Bajram Gigolli.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vellezerit Çetaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Eeeeee sikur uji qe del nga gurra
Hej e hej sikur bora neper curra.

Sikur bari ne livadh heje heje ore
Si ortek qe del nga maltet.

Ooooooo kur ta ktheva kosov shpinen hej o hej
E Lam bor e gjetem dimer.

Eee votrat tona i kemi lon
Hej e heje ore se nshqipni gjetem ni none.

E na i tham more zirlet tleta
Hej e heje buk e gjak na shkojke jeta.

Ee le kta tela te sharkis
Hej e hej ooo do i kendojm gjthmon Shqipnis.Më Shumë Këngë Nga Bajram Gigolli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë