TEKSTESHQIP

Bajram Gigolli & Sara Abiti
Qikë Diaspore
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Qikë Diaspore" kënduar nga Bajram Gigolli & Sara Abiti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Melodia dhe teksti u realizua nga Fadil Topalli, teksa për këngën ka punuar si orkestrues Egzon Bajraliu.