Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bajrush Doda & Qamili Vogel - Mos Ja Luj Synin Qiko Djalit Te Huj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Gjith diten si shot oj bij komt o neper uje
Mos ja luj synin qiko djalit huj
Do tja luj, zemren tja pelcas o se ish i mir oj nan gjith diten mvjen mas.

Pun e pa pun oj bij pse pom del te gardhi,
Ja kam dhan besen nan o qatij djalit,
Qatij djalit, djalit t’ri o se po vjen sherri nan me sapuna n’gji.

Kundrat e zeza nan xhamadan me ari,
Shami me tuf hajde ne boj alli
Syt e shkrum nano hokali
Spo mun dahem nan hajde kurr prej ti.


Ky tekst u dërgua nga Rinor Rifat Gashi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Bajrush Doda & Qamili Vogel - Mos Ja Luj Synin Qiko Djalit Te Huj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ja Luj Synin Qiko Djalit Te Huj".
3. Video është e këngës "Mos Ja Luj Synin Qiko Djalit Te Huj", por nuk këndohet nga Bajrush Doda & Qamili Vogel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bajrush Doda:


Komente 0