A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Barbana

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  62
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 32 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Barbana është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Barbana Dini e filloi karrierën e saj muzikore në moshen 7-vjecare, në Festivalet Mbarëkombëtare për Femijë si soliste. Pjesëmarrëse në aktivitete dhe koncerte të ndryshme. Në vitin 2004, Barbana merr pjesë në Ethet E Së Premtes 2. Në Dhjetor 2004, Barbana merr pjesë në Festivali i 43-të në RTSH me këngën "Jeta Ketu S'mbaron". Pas përfundimit të studimeve në Universitetin e Tiranës, në vitin 2009 Barbana i dedikohet karrierës së saj si s...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Ergi Dinit

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Facebook

Fanpage

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lili Gjidodaj

Marjeta Billo

Erga Halilaj

Elia Zaharia

Rezarta Smaja

Kamela Islamaj

Eltina Minarolli

Olta Boka

Zaimina Vasjari

Rezarta Shkurta


Tags: Barbana, Barbana Dini, Barbara, Ergi

Barbana në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019