Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bardha - T'kom Rujt (Remake)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "T'kom Rujt (Remake)".
3. Video është e këngës "T'kom Rujt (Remake)", por nuk këndohet nga Bardha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bardha - T'kom Rujt (Remake)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Orkestrimi:

Albos

Komente

Asnjë Koment

22/07/2020

2020-07-22T16:02:50+00:00Qa ke qa ke bo eee
Qa ke qa ke hup e din ti
Shpejt koha na ka shku
E shpejt na erdhi fundi
Dit e mira perfundun
Tash veq dit tkqija pret ti
Jom munu me shpirt tem e zemer
Amo veq em shkoj posht mundi

2x
Jo be nuk o fer nuk o fer
Thjesht se kom meritu
Se tkom desht
Hala a tdu mos em pyt
Kom vendos me hesht
E mos me kallzu

Tii...Fajtor ti je kan
O pse po don krejt fajet mu me mi lan
Un tkom rujt,ty tkom rujt
Ti paske lu dit e nat
Veq em paske rrejt
Per qdo lot ki me pagu shtrejt
Shum her kom shujt un kom shujt
Edhe kur e disha qe sje tum kallzu drejt
E shum her per ty
Kom met un pa flejt


2X
Jo be nuk o fer nuk o fer
Thjesht se kom meritu
Se tkom desht
Hala a tdu mos em pyt
Kom vendos me hesht
E mos me kallzu


Tii..fajtor ti je kan
O pse po don krejt fajet mu me mi lan

2X
Jo be nuk o fer nuk o fer
Thjesht se kom meritu
Se tkom desht
Hala a tdu mos em pyt
Kom vendos me hesht
E mos me kallzu

Tii..fajtor ti je kan
O pse po don krejt fajet mu me mi lan


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet