Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bardhi & Alketa Turkaj - Emanuela Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  39

Bardhi:
O ty te raft pika
Je ma e nxeht se Afrika
Ti po m'deh si tequila
Mas teje vjen krejt ekipa
O ty te raft pika
Emanue, Emanuela
Emanue, Emanuela
O ti po m'deh si tequila
Emanue, Emanuela

Alketa:
Un nuk jam afru, me ta bo vec per inati
Per inat, per inat, per inati
100 probleme nuk je as i 99
Per inat, per inat, per inati

Bardhi:
Ma, ma boni iu dhe buta
I thash i ki komt e buta
E pash nclub me huta
E si mpa mu une e tuta
Ba ba batuta
Ajo don vec batuta
Serioze kjo cupa
E shti me kesh si fukan

Alketa:
Lojen po ma lun, e di qe dyshon ti
Nese nuk ma thu, s'e di ca po don ti
Kur po m'sheh me tjert, pse po xhelozon ti?
Edhe pse e din qe une boj per inati

Bardhi:
O ty te raft pika
Je ma e nxeht se Afrika
Ti po m'deh si tequila
Mas teje vjen krejt ekipa
O ty te raft pika
Emanue, Emanuela
Emanue, Emanuela
O ti po m'deh si tequila
Emanue, Emanuela

Alketa:
Un nuk jam afru, me ta bo vec per inati
Per inat, per inat, per inati
100 probleme nuk je as i 99
Per inat, per inat, per inati

Genjeshtari, ah ti genjeshtari
Zemren nuk ja fali atij genjeshtari
Ah, ah, ah, ah
Genjeshtari, edhe pse per to zemra mu po m'bon rrom pam pam po

Bardhi:
Zemer, a je n'vete mu qysh je tu m'bo mu ni
Nji got per ty o pak, un kejt shankin e pi
C'est la vie, ajde t'dehem n'dashuri
Sa jena t'rinje na

O ty te raft pika
Je ma e nxeht se Afrika
Ti po m'deh si tequila
Mas teje vjen krejt ekipa
O ty te raft pika
Emanue, Emanuela
Emanue, Emanuela
O ti po m'deh si tequila
Emanue, Emanuela

O ty te raft pika
Emanue, Emanuela
Emanue, Emanuela
O ti po m'deh si tequila
Emanue, Emanuela

Alketa:
Un nuk jam afru, me ta bo vec per inati
Per inat, per inat, per inati
100probleme nuk je as i 99
Per inat, per inat, per inati


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Bardhi Idrizi & Alketa Turkaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 30/08/2021
Muzika: Bardhi Idrizi
Teksti: Bardhi Idrizi
Video Produksioni: XL Films
Produksioni: Çelik Lipa
Mix & Master: Nome Ent.


Bardhi & Alketa Turkaj - Emanuela
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Emanuela".
3. Video është e këngës "Emanuela", por nuk këndohet nga Bardhi & Alketa Turkaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Bardhi Idrizi:


Komente 2