TEKSTESHQIP

Bardhi & Alketa Turkaj
Emanuela
Lyrics

Bardhi:
O ty te raft pika
Je ma e nxeht se Afrika
Ti po m'deh si tequila
Mas teje vjen krejt ekipa
O ty te raft pika
Emanue, Emanuela
Emanue, Emanuela
O ti po m'deh si tequila
Emanue, Emanuela

Alketa:
Un nuk jam afru, me ta bo vec per inati
Per inat, per inat, per inati
100 probleme nuk je as i 99
Per inat, per inat, per inati

Bardhi:
Ma, ma boni iu dhe buta
I thash i ki komt e buta
E pash nclub me huta
E si mpa mu une e tuta
Ba ba batuta
Ajo don vec batuta
Serioze kjo cupa
E shti me kesh si fukan

Alketa:
Lojen po ma lun, e di qe dyshon ti
Nese nuk ma thu, s'e di ca po don ti
Kur po m'sheh me tjert, pse po xhelozon ti?
Edhe pse e din qe une boj per inati

Bardhi:
O ty te raft pika
Je ma e nxeht se Afrika
Ti po m'deh si tequila
Mas teje vjen krejt ekipa
O ty te raft pika
Emanue, Emanuela
Emanue, Emanuela
O ti po m'deh si tequila
Emanue, Emanuela

Alketa:
Un nuk jam afru, me ta bo vec per inati
Per inat, per inat, per inati
100 probleme nuk je as i 99
Per inat, per inat, per inati

Genjeshtari, ah ti genjeshtari
Zemren nuk ja fali atij genjeshtari
Ah, ah, ah, ah
Genjeshtari, edhe pse per to zemra mu po m'bon rrom pam pam po

Bardhi:
Zemer, a je n'vete mu qysh je tu m'bo mu ni
Nji got per ty o pak, un kejt shankin e pi
C'est la vie, ajde t'dehem n'dashuri
Sa jena t'rinje na

O ty te raft pika
Je ma e nxeht se Afrika
Ti po m'deh si tequila
Mas teje vjen krejt ekipa
O ty te raft pika
Emanue, Emanuela
Emanue, Emanuela
O ti po m'deh si tequila
Emanue, Emanuela

O ty te raft pika
Emanue, Emanuela
Emanue, Emanuela
O ti po m'deh si tequila
Emanue, Emanuela

Alketa:
Un nuk jam afru, me ta bo vec per inati
Per inat, per inat, per inati
100probleme nuk je as i 99
Per inat, per inat, per inati

DËRGOI: