Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Bashkim Alibali - Ti Nuse Më Vjen Sot

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Nuse Më Vjen Sot".
3. Video është e këngës "Ti Nuse Më Vjen Sot", por nuk këndohet nga Bashkim Alibali.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bashkim Alibali - Ti Nuse Më Vjen Sot  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Gjergj Leka

Teksti:

Agim Doçi

Pjesëmarrëse në

Kur Vjen Pranvera 1986

Komente

Asnjë Koment

01/03/1986

1986-02-28T23:00:00+00:00o sa shume ja kete dite e pritem ne
dasma jone kenge e valle po merr
o sa miq presim sot une edhe ti
dhe per ne sjellin te gjith nje urim
nje jete une ty te kerkova
se dija te te kisha kaq prane
ti dashuri me premtove
dashurine ta dhashe
ja ku po vjen ti ngadale
ne krahun tim qendron
permbi fustanin e bardhe
nje trendafil te ve sot
Emrin nuse ti ke marre
un dhenderr jam sot
valle ku shkoi capkeni yne
te gjithe po thone
duam vallen te na hapni sot
Pa me thone merre
merre ti perdore nusen tone lulebore


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Alibali:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet