Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bashkim Spahiu - Un Nuk Jam Si Ti Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Dikur me ke then qe ma ki inati
qe spo mundesh mem pa me sy,
Sedi qka u bo,si e deshti fati
fjalet e tuna,krejt mu kan kthy.

Dikur me ke then i ki syt me maje
spo len vajz pa e shikju
fjlat i ki ndru,e tash ashiqare
Zemera te ndiqet me ndjet me mu.

********

Ref.

Une nuk jam si ti
Per ty sfoli keq
cila ishte zemera jote krejt ekan mar vesh

une nuk jam si ti
dashuoj me shpirt
qka ki pas ne doren tande kur nuk ke,
ke dit.
***********

Mua mos mu lut gjej dikont tjeter
Lutjet e tuna per mu nuk kan vler
Edhe pse dikur te kam dashur teper
tash sme mer malli met pa as 1 here.

Dikur me ke then i ki syt me maje
spo len vajz pa e shikju
fjlat i ki ndru,e tash ashiqare
Zemera te ndiqet me ndjet me mu.


Ky tekst u dërgua nga Nota

Bashkim Spahiu - Un Nuk Jam Si Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Un Nuk Jam Si Ti".
3. Video është e këngës "Un Nuk Jam Si Ti", por nuk këndohet nga Bashkim Spahiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bashkim Spahiu:


Komente 0