TEKSTESHQIP

Bashkim Spahiu
Kur Jam Kan Nje Vakt O I Ri
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Jam Kan Nje Vakt O I Ri" kënduar nga Bashkim Spahiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.