TEKSTESHQIP

Bashkim Spahiu
Tfala Nga Mërgimi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tfala Nga Mërgimi" kënduar nga Bashkim Spahiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.