TEKSTESHQIP

Bay T
Jom Merzit
Lyrics
(Feat. Buci)

Bay T
Jom merzit prej ce sem ke thirr zemer
Jom merzit
Haajt zemer hajt zemer haajt

Thirrem ti mu
Thirrem
Pom mungon  qyshtu mo s shkon
Thirrem ti mu
Thirrem
Vet po nina
Nkto dit me shira  sa t shtiraa
Pa ty
Shum  veshtira
Vetmiaa
Akull u ngriva ftoftsiaa
E zbrazt  si hija largsiaa
Si si si si eresiaa


Jom merzit prej ce sem ke thirr zemer
Jom merzit
Haajt zemer hajt zemer haajt ×2
 
Buci
Ej o bejbe une me qellim jom ka t thirri
Vec me ta ni zonin e me t thon mfal pa hiri
Se apo muj pa ty
Po du me ti pa syt
Se kjo vetmi o ka don me m myt
 
Nuk jena nuk jena jo mo nuk jena
Amo besoj qe na dy bashk ni zemer e kena  ×2

Bay T
I kom bo 1 ml amo sen spo m doken
Ondrra jem o kon me ty me shetit boten
Jom merzit tu menu per ty ton kohen
Premtimet tona pse spo ralizohenn

Buci
T kom thon qe nuk ka si na  si naa
Jo kurr ska me pas si naa si naa

Bay T
Jom merzit prej ce sem ke thirr zemer
Jom merzit
Haajt zemer hajt zemer haajt   ×3

DËRGOI:
INFO
Bëhet hit kur ka dhe klip, prandaj krijimi muzikor është prezantuar tek audienca e gjerë i punuar këndshëm edhe me videoklip, të cilin e punoi Buci (TiKTaK), teksa u xhirua nga Buci (TiKTaK), Deniz Akkabak, Gezim Hysenaj & Visar Dermaku. Videoklipi u publikua më 3 Janar 2021. Për këngën kanë punuar në bashkëpunim kompozitorët Bay T & Buci (TiKTaK), teksti e përshtatën Bay T, Buci (TiKTaK) & Buci (TiKTaK), ndërsa okestracioni është realizuar nga Oge.
Renditja:
Top 200