Më mbaj mend (për 1 muaj)

Behar Spahiu - Bukuroshe Zallit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Video Produksioni:

Shqipja Master

Komente

Asnjë Koment

17/08/2011

2011-08-17T21:02:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bukuroshe Zallit" kënduar nga Behar Spahiu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Behar Spahiu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Behar Spahiu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet