TEKSTESHQIP

Behxhet Korpuzi
300 Vet Po I Qet Vapori
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "300 Vet Po I Qet Vapori" kënduar nga Behxhet Korpuzi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.