TEKSTESHQIP

Behxhet Korpuzi & Agim Boka
Deshmori Ibrahim Banushi
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Deshmori Ibrahim Banushi" kënduar nga Behxhet Korpuzi & Agim Boka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.