Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bekim Kumanova - Ne Kajde T'Defit (Feat. Duli)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


enveri-ohhooo iuu cfar muzike bekimi-nisja tash me def nisja tash me defe ee kshtu e kallim krejt kshtu e kallimi krejt eneveri-hajde juniku o eneveri o nisja tash me def tash me def edhe me bekimin o ju marojna qef ju marojna qef hajde llokumat e decanit oppaa bekimi-me kajde t`defit bashkim tash m`shtine me hye o tash m`shtyne me hye oo uj te bardh bashkim do ta bojm raki e do ta bojm raki e o
o hajde per tafen vazhdova lazin me vullnete o tash i knon bekimi o hajt shoqnin e vete o hajt shoqnin e vete aj mka marr malli o laz hi malli i qajit o hajt per loshin fadilin e mora mikrofonin suharkein shok dojm me knu me qef e per pudujev vushtri o deqn dojm me djeg me do fjal te rana o per nimanin ose limanin?? du me knu qat xixen mirin veq javash me kajde t`defit nan po dojm me kall ofofof
le le aman aman ofof aman aman of of danke sche eneveri- special pra edhe 1 her ermali e pershendet shefin naeserin qe nuk gjinditet ktu pra edhe 1 her emrali e pershendet shefin naserin qe nuk gjindet ktu bekimi- po ashtu astriat k..... sepcial i pershendet te gjith te pranishmit qe gjinden prezent ju uron gjithve disponim dhe argetim te kendshem special e pershendet bashkim shalen o me pas kan
bashkim hajt me fluturue atje ne zvicerr o sonde kishim shkue sonde kishim shkue jalla tan me ren o shok laz na do ti knojna oofof jalla do ti knojna enveri-rroke ali rroke edhe 1 her e pershendesim shoqrin nga prizreni ilirin aliun bekim hoxhen disponim t`mir rroke rroke edhe llokumat e decanit special i pershendesin gjith misafiret ...............bekim-hajde shpendim aga hajde jalla ku pata lazo tybe veq ku dola aj pudojeven vushtrin pesh na do ta cojna e knoj lazin tafen veq javash hi kuku non moj non o hajt moj nana jem nata shkoj o taf haajt xhumi spom merr o hajt xhumi spom merr ee podujeven ah me vullnet o shkon vushtrin oj non kt u ma pershendet i knoj besianes ah sod karshieee sod karshii...


Ky tekst u dërgua nga Qazim


Nuk kemi video për këtë këngë.


Bekim Kumanova
Featuring: Duli
Publikimi: 21/12/2012


Bekim Kumanova - Ne Kajde T'Defit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Kajde T'Defit".
3. Video është e këngës "Ne Kajde T'Defit", por nuk këndohet nga Bekim Kumanova.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bekim Kumanova:


Komente 0