TEKSTESHQIP

Bekim Kumanova
Hey Zemer
Lyrics
(Feat. Ylber Aliu & Nag)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hey Zemer" kënduar nga Bekim Kumanova.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 2 Korrik 2013, Bekim Kumanova publikon videoklipin "Hey Zemer", në bashkëpunim me Ylber Aliu & Nag.