TEKSTESHQIP

Bekim Zogaj & Gazmend Kelmendi
Beqar Apo I Martum
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Beqar Apo I Martum" kënduar nga Bekim Zogaj & Gazmend Kelmendi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.