TEKSTESHQIP

Bennito
Dej Saba‘h
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dej Saba‘h" kënduar nga Bennito.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky materiali muzikor u paraqit para një audience më të gjerë i realizuar me mjaft shije edhe me anë të një videoklipi muzikor, për video produksionin e të cilit është kujdesur Cinematic.ch. Videoklipi u publikua më 18 Maj 2022. Për këtë këngë ka punuar tekstin Lum Dakaj, ndërsa për orkestrimin dhe për produksionin janë përkujdesur BigDeal Records.