TEKSTESHQIP

Bennito
O Sa Mir
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Sa Mir" kënduar nga Bennito.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që ta shijojmë edhe më shumë, projekti muzikor është prezantuar tek artdhashësit i plotësuar mjaft mirë me klip muzikor, për video produksionin e të cilit është bashkëpunuar me Cinematic.ch. Ky videoklip u publikua me datë 27 Janar 2023. Kënga vjen me vargje nga Lum Dakaj, ndërsa arranzhuesit të muzikës dhe producentë të këngës janë BigDeal Records.