TEKSTESHQIP

Beqir Telaku & Violeta Kukaj
Gjallë Ne Slloveni
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjallë Ne Slloveni" kënduar nga Beqir Telaku & Violeta Kukaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.