Më mbaj mend (për 1 muaj)


Berkan - Jeto Me Këngën

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jeto Me Këngën".
3. Video është e këngës "Jeto Me Këngën", por nuk këndohet nga Berkan.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Berkan - Jeto Me Këngën  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Muzika & Orkestrimi:

Ocko Vasilkovski

Teksti:

Fitnete Tuda

Këngë e albumit:

"Maraton"

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 1

Komente

Asnjë Koment

04/08/2006

2006-08-03T23:00:00+00:00ajo erdhi ne qytetin tim
e buzeqeshur perplot magji
edhe shpirtin mua ma trazoj
nga ai cast vetem per te jetoj

ref:mere me vete te lutem kengen time
ashtu si e more edhe zemren time
ndoshta nje dite me mire do ta kuptosh se ne jete vec nje here dashuron

nga ajo dite vetem per te enderoj
nha ajo dite vetem per te kendoj
prej kur iku larg ne vendin e saj
mallin per te jo nuk muj ta mbaj

ref:(3x)


Ky tekst u dërgua nga dina-sk
Më Shumë Këngë Nga Berkan:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet