Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bernard Nikolla

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
BIOGRAFIA: Bernard Nikolla është një këngëtar i njohur. Bernard Nikolla i lindur ne Ferizaj, nje vokalist, kompozitor dhe gitarist i zoti. Bernardi ne fillim kishte formuar grupin Day Shift me te cilin edhe morri pjese ne Top Fest 5, pastaj filloi karrieren solo. Më datë 22 Shkurt 2010, Bernard Nikolla publikon videoklipin "Mendo". Më datë 11 Mars 2011, Bernard Nikolla publikon videoklipin "S'jam". Në vitin 2011, Bernard Nikolla publikon albumin "Levizim"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentLevizim (2011)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Life Soldier

Lent Bajrami

Bislim Mustafa

Napoleon

Shkelqim Mavraj

Muhamet Bytyqi

Valmir Gashi

Dossi A.K.A Professional's

Faruk Visoka

Valon Haliti

Tags: Bernard Nikolla, Bernardi


Komente mbi këtë artist