Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Day Shift

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Day Shift është një grup artistësh i njohur. Në Maj 2008, Day Shift marrin pjesë në Top Fest 5 me këngën "Nje Enderr"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ura Vajgurore

Commandos (Og)

Proka

Jehona E Osumit Berat

Ksb

Dynamic Style

Motrat Fejza

Kurora Labe

Oldsquad

Ver8

Tags: Day Shift, Dayshift


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet