Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bernard Nikolla - Gomari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Une e kam veshtire te veproj, te veproj keq sikur ti.
Duart i ke shume te lira, por nuk di si t'i shfrytezosh.

Po punoj me ty e ti shkelma po qet, prishe gjera qe s'nreqen kurre, t'kisha udheheqe une sikur ti, ti s'kishe duru kurre.

Reff: E urreje kur ma lune bishtin, kinse s'di kurgjo, popullit ja drejton gishtin, po i madh qe mu ke ba.

Ti e di qe s'ke punu kurgjo, deri sa kena ardhe na n'shtet, e per mu kry do pune u deshten gogja do vjet. Ti rrafsh mos ma bon, se gropa s'je tu mlu. Mos permend miliona se s'kom njet me votu....

E urreje kur ma lune bishtin, kinse s'di kurgjo, popullit ja drejton gishtin, po i madh qe mu ke ba.Nuk kemi video për këtë këngë.
Bernard Nikolla - Gomari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gomari".
3. Video është e këngës "Gomari", por nuk këndohet nga Bernard Nikolla.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bernard Nikolla:


Komente 0