Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Besa Besë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

me fal nuk mundem
asgje nuk eshte personale
mos u shqeteso ti
nuk eshte fatale

ti je e bukur
por kam nje lidhje intime
pak para ty e ka zene zemren time

ref:besa bese kemi dhene te dy
me fal
gjej nje tjeter ti
e knacu si ne te dy
besa bese kemi dhene per jete
me parë
shume e bukur je
por te lutem me fal

ne krahet e mia kam
krijesen engjellore
nuk e tradhetoj dot
nuk me shkon per dore
ti je e bukur por kam nje lidhje intime
pak para ty ka zene zemren time

ref:(3x)


Ky tekst u dërgua nga Feri


Nuk kemi video për këtë këngë.


Bertan Asllani
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Bertan Asllani
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Bertan Asllani


Bertan Asllani - Besa Besë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Besa Besë".
3. Video është e këngës "Besa Besë", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:


Komente 1