Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bertan Asllani - Sa E Sa Her

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa E Sa Her".
3. Video është e këngës "Sa E Sa Her", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bertan Asllani - Sa E Sa Her  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Besa Besë"

Komente

Asnjë Koment

27/05/2015

2015-05-27T13:31:14+00:00Kjo rini e shkreta paska qen vetem per vujtje ndonse zemra ime po pelset nuk shkon me lutje nganjerher me vjen qe te bertas nga dashuria thua vall do jem i lumtur un se shkoj rinia
Ref:2x
sa e sa her sa e sa her e sa e sa her un ty te kam then te dua sa e sa her e sa e sa her por ti sme degjon mua ...

vitet ikin un po plakem moj hiq su knaqa ti mi morre krejt me rend dhe mu borxh mos te paqa nuk e di se si eshte me te dasht ti e dashur qdo her e ke pas ma let se un zemer plasur

ref :2x:sa e sa her sa e sa her e sa e sa her un ty te kam then te dua sa e sa her e sa e sa her por ti sme degjon mua ...

sa e sa her.......sa e sa her sa e sa her un te kam then te duaaa sa e sa her por ti sme degjon muaaa

sa e sa her e sa her sa her..


Ky tekst u dërgua nga erza
Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet