Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bertan Asllani - Vendosi (Feat. V-ton)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  3

eeeeeeee

ishte ni her ni vajz e bukur, dulum u takum , sjansa mu paku

Ndoshta pse jam dashur, krejt qka pata ja dhash.

ref: je tale ni mejsh tare, aaa, ata tjert aa, ni tjeter, aaa kush ma shum të don, aa jan numruan.

Ndoshta pse jam dashur, krejt qka pata ja dhash.

Ti a ke qe mori kujtime, me thuaj pse me laaaan, ti mbete ne mbende, zdi pse kaq shum vuaj për tyy, aa nje dit tjeter me thaaa e tyy.


Ky tekst u dërgua nga Anka KankaBertan Asllani
Featuring: V-Ton
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/06/2010


Bertan Asllani - Vendosi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vendosi".
3. Video është e këngës "Vendosi", por nuk këndohet nga Bertan Asllani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Bertan Asllani:


Komente 0