TEKSTESHQIP

Bertan Asllani
Sa E Sa Herë
Lyrics

Kjo rini e shkreta paska qen vetem per vujtje ndonse zemra ime po pelset nuk shkon me lutje nganjerher me vjen qe te bertas nga dashuria thua vall do jem i lumtur un se shkoj rinia
Ref:2x
sa e sa her sa e sa her e sa e sa her un ty te kam then te dua sa e sa her e sa e sa her por ti sme degjon mua ...

vitet ikin un po plakem moj hiq su knaqa ti mi morre krejt me rend dhe mu borxh mos te paqa nuk e di se si eshte me te dasht ti e dashur qdo her e ke pas ma let se un zemer plasur

ref :2x:sa e sa her sa e sa her e sa e sa her un ty te kam then te dua sa e sa her e sa e sa her por ti sme degjon mua ...

sa e sa her.......sa e sa her sa e sa her un te kam then te duaaa sa e sa her por ti sme degjon muaaa

sa e sa her e sa her sa her..

DËRGOI: