Më mbaj mend (për 1 muaj)

Bes Kallaku - Katunari Gangsta Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  45

O goc kthehu knej orii
a e vren qfar makine kam!
Uooo goc orii jam tu fol un a?!
Katunari gangsta ktu
represent juve t'gjithve edhe mu
Jeee ju shti n'kallash, ju shtroj krejt
ju qit zoti fare...
Per gjith femrat e bllokut...

Ref:(2x)*
A ju qit zoti fare
muret n'qaf gjith katnaret
veq me bo qef ne bllok
shita shpaj e shita Lop!
A ju qit zoti fare
se na grivet krejt ka paret,
krejt lekt na kini mor
vi me benz, ik me gamor!

Mzoni prom me robt e shpis
un jom njoni prej Malsis,
kom i kujtim pi femiris
kur i kom heq virgjerin dhis!
More benzin dole bllokut
ho mor ti kokrra malokut.
I le dhent vetem te mllari
lumi ti o katunari...
E le lopen mbyllur mrenda
dhe ke dal te gjuash femra...
Mirpo femnat nuk ta varin
ik 'er ti e varu ***
Koken plot por xhepat bosh
vi verdall si pallosh ,
Xhepin skam me çka ta mbush
kur fus doren kap veq rrush!

Ref:(2x)*
A ju qit zoti fare
muret n'qaff gjith fshataret
veq me bo qef ne bllok
shita shpaj e shita Lop!
A ju qit zoti fare
se na grivet krejt ka paret,
krejt lekt na kini mor
vi me benc, ik me gamor!

Shita dhi e i shita tona
veq me pa qka o Tirona,
Blejta maqin e motorr
por me grin me beren vorr!
Qe dhe un ktu si burr shteti
me shum katunar mas veti,
E rrethun katunarin zemrat
te gjith lekt ja moren femrat!
Doni motorra qe ku i kam,
a doni maqina qe ku i kam!
Dy sfurka dhe lopata
kto mka lon kujtim baba...
200 Lek i gjeta nxhep
kto dreq femra t'lojn pa brek,
Se kto femrat ndjekin cerdhe
ik or ti andej ka erdhe!

Ref:(2x)*
A ju qit zoti fare
muret n'qaff gjith fshataret
veq me bo qef ne bllok
shita shpaj e shita Lop!
A ju qit zoti fare
se na grivet krejt ka paret,
krejt lekt na kini mor
vi me benz, ik me gamor!

Ush ush!
Ec re dreq t'ikim ka kena ardh,
ec se ca dreqin na duhet Tirona neve!
Pash zotin
A ju shplaft kalerja
Ush ush! na muren nqaf femnat
afff....


Ky tekst u dërgua nga Shkelzen   vivakosova   bzzzz   saramk   sefmuqaj   ClydeBes Kallaku
Renditja: Top 200
Publikimi: 16/01/2011
Muzika: Stine
Teksti: Bes Kallaku
Directed: Erjon Isai & Bes Kallaku
Camera: Eduart Grishaj
Edited: ErandisticBes Kallaku - Katunari Gangsta
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Katunari Gangsta".
3. Video është e këngës "Katunari Gangsta", por nuk këndohet nga Bes Kallaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

9

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Bes Kallaku:


Komente 0