Më mbaj mend (për 1 muaj)


Bes Kallaku - Ciao, Po Të Lë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ciao, Po Të Lë".
3. Video është e këngës "Ciao, Po Të Lë", por nuk këndohet nga Bes Kallaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Bes Kallaku - Ciao, Po Të Lë  (Feat. Anila Mimani)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Orkestrimi:

Marenglen Boja

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Anila Mimani

16/07/2020

2020-07-16T16:00:10+00:00[Anila:]
Unë të lë, nuk më lë ti
Unë të lë, nuk më lë ti

Ti më dukesh i mërzitur
Nuk je më si në fillim
Të vazhdojmë kështu i dashur
Tani jo nuk ka kuptim
Ajo kohë kur ti më doje
Tani jo nuk kthehet më
Tani jo nuk kthehet më
Ciao, po të lë

[Besi:]
Kot të dukem i mërzitur
Se unë po maroj për ty
S'kom lon kish ene xhami
pa u lut për ne të dy
Ajo kohë kur ne u deshëm
Pse nuk mund të kthehet më
Pse nuk mund të kthehet më
Aman mos më lë

[Anila:]
Unë të lë, nuk më lë ti
Më lutesh si fëmi
Unë të lë, nuk më lë ti
Më dukesh si çudi
Do të shkoj, më mirë o djalë
Më mirë të rrimë të ndarë
Dhe sa herë të më kujtosh
do digjesh porsi zjarr

[Besi:]
Dale, dale, dale moj dale
Si don me m'lon
kur jam gjithë ky djalë
Pse, pse, pse ti po llastohesh?
Pse, pse, pse ti po vonohesh?
M'ke lon pa gjumë e m'ke dal ke ondrra
Amon prite lokun sa të vi nga Londra
Digje, digje shamin e beqarit
Leku derdhet lum sa ti kem shpiat e barit
Jari nani, nani, nani, nani opa
Me ty kom ron mrena si faja ke gropa
Zemrën ma nale dhe ma bone copa
Rripi rripi dap e rripi rripi dopa
M'ke lon pa gjumë e m'ke dalë te ondrra
Amon prite lokun sa të vi nga Londra
Digje, digje shamin e beqarit
Leku derdhet lum sa ti kem shpiat e barit

[Anila:]
Unë të lë, nuk më lë ti
Më lutesh si fëmi
Unë të lë, nuk më lë ti
Më dukesh si çudi
Do të shkoj, më mirë o djalë
Më mirë të rrimë të ndarë
Dhe sa herë të më kujtosh
do digjesh porsi zjarr

(Do digjesh porsi zjarr)


Ky tekst u dërgua nga  Albafi2313

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Bes Kallaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet