TEKSTESHQIP

Bes Kallaku
Katunari Gangsta
Lyrics

O goc kthehu knej orii
a e vren qfar makine kam!
Uooo goc orii jam tu fol un a?!
Katunari gangsta ktu
represent juve t'gjithve edhe mu
Jeee ju shti n'kallash, ju shtroj krejt
ju qit zoti fare...
Per gjith femrat e bllokut...

Ref:(2x)*
A ju qit zoti fare
muret n'qaf gjith katnaret
veq me bo qef ne bllok
shita shpaj e shita Lop!
A ju qit zoti fare
se na grivet krejt ka paret,
krejt lekt na kini mor
vi me benz, ik me gamor!

Mzoni prom me robt e shpis
un jom njoni prej Malsis,
kom i kujtim pi femiris
kur i kom heq virgjerin dhis!
More benzin dole bllokut
ho mor ti kokrra malokut.
I le dhent vetem te mllari
lumi ti o katunari...
E le lopen mbyllur mrenda
dhe ke dal te gjuash femra...
Mirpo femnat nuk ta varin
ik 'er ti e varu ***
Koken plot por xhepat bosh
vi verdall si pallosh ,
Xhepin skam me çka ta mbush
kur fus doren kap veq rrush!

Ref:(2x)*
A ju qit zoti fare
muret n'qaff gjith fshataret
veq me bo qef ne bllok
shita shpaj e shita Lop!
A ju qit zoti fare
se na grivet krejt ka paret,
krejt lekt na kini mor
vi me benc, ik me gamor!

Shita dhi e i shita tona
veq me pa qka o Tirona,
Blejta maqin e motorr
por me grin me beren vorr!
Qe dhe un ktu si burr shteti
me shum katunar mas veti,
E rrethun katunarin zemrat
te gjith lekt ja moren femrat!
Doni motorra qe ku i kam,
a doni maqina qe ku i kam!
Dy sfurka dhe lopata
kto mka lon kujtim baba...
200 Lek i gjeta nxhep
kto dreq femra t'lojn pa brek,
Se kto femrat ndjekin cerdhe
ik or ti andej ka erdhe!

Ref:(2x)*
A ju qit zoti fare
muret n'qaff gjith fshataret
veq me bo qef ne bllok
shita shpaj e shita Lop!
A ju qit zoti fare
se na grivet krejt ka paret,
krejt lekt na kini mor
vi me benz, ik me gamor!

Ush ush!
Ec re dreq t'ikim ka kena ardh,
ec se ca dreqin na duhet Tirona neve!
Pash zotin
A ju shplaft kalerja
Ush ush! na muren nqaf femnat
afff....

DËRGOI: