TEKSTESHQIP

Bes Kallaku
Kallamari
Lyrics

Prit prit se erdha.
Ajo del prej shpie me benz 6 serie,
Niset per Dhermie, sepse o qeflie,
Do me bo selfie, aty ku je dhe tie
Se o meraklie per cuna Anglie
E hapi ne mora, aty ne bregdet
O ty pa me sy kush e gjun me lezet
Ulet te shezloni peshqir lui vitoni
Pazarin e ka fiks ene nuk e negocioni
U afrua njoni njoni njoni fap te telefoni foni foni numrin a e doni doni doni, hajde ke shazlloni lloni lloni.
Jasha kallamari mari mari e hongri katunari nari nari jasha karkaleci leci leci se ne fyt na ngeci ngeci ngeci (2 herë)

Mer frym njehere mer frym

Ta shihni dhet rrjeta tkapi ca tkapi
Foto buz detit se po nalon jahti
Zbresim 5 cuna shyqyre erdhi Buna
U ulem te nazari dhe kësaj i iku zari
U afru me stil si cel si kopil
O cuna si jeni meneza keni
Kemi qysh skemi per ty digjet veni
Ua sa te mirë po kshu nga ju kemi
Ne 4 itu na jena malokë
Une jam nga Lushnja po këta i kam shok
Kam dhe 3 shoqe po janë te shazlloni
Thirri me ktu qysh sbën telefoni
Fap telefoni foni foni, mos u provokoni oni oni numrin a e doni doni doni hajde ke shezlloni lloni lloni.
Jasha kallamari mari mari e hongri katunari nari nari jasha karkaleci leci leci se ne fyt na ngeci ngeci ngeci (2 herë)

Jasha kallamari mari mari e hongri katunari nari nari, jasha karkaleci leci leci se ne fyt na ngeci ngeci ngeci.

DËRGOI:
INFO
Më datë 26 Korrik 2023, Bes Kallaku publikon videoklipin "Kallamari". Kënga është kompozuar nga Edlir Begolli, ndërsa tekstin e kanë shkruar së bashku Bes Kallaku & Edlir Begolli.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200