Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa - Lamtumirë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Sonte dua te ndjej larg
si te harroj ty pa kuptuar
largohem une ngadale
(largohem une ngadale)
tani mbetet vec nje cast
si te them une lamtumiren
kete nate qe sqaj
(kete nate qe sqaj)

e une te genjen une me nje fjale
ti qe sme beson
me thuaj cfare te them
ndoshta me nje puthje lerme te shkoj
te lutem ti me fal
dua te harroj

leshome dhe me kthe
te harroj ty lehte nuk mundem
jo nuk eshte e lehte
(jo nuk eshte e lehte)
afer teje tani jam
thua te te lendoj
por si une lamtumire te te jap
(lamtumire te te jap)

e une te genjen une me nje fjale
ti qe sme beson
me thuaj cfare te them
ndoshta me nje puthje lerme te shkoj
te lutem ti me fal
dua te harroj

tani do jem pa ty
ne kete bote
lamtumire ti
ti me nuk egziston
ne kete nate
te them une lamtumire
cdo gje sot e mbaron
dhe shko, ti shko

si enderr ti erdhe
vetem per pak caste
pastaj u ktheve ne nje iluzion
nje ndjenje pa kuptim
tani, tani erdhi koha te te them
lamtumire, lamtumire

tani do jem pa ty
ne kete bote
lamtumire ti
ti me nuk egziston
ne kete nate
te them une lamtumire
cdo gje sot e mbaron
dhe shko, ti shko
Besa Kokëdhima
Publikimi: 01/12/2006
Muzika: Dorian Gjoni
Orkestrimi: Dorian Gjoni


Besa - Lamtumirë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumirë".
3. Video është e këngës "Lamtumirë", por nuk këndohet nga Besa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:


Komente 0