Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa - Le Të Shkojë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Oh moti jashtë i tmerrshëm
Zjarri aq i lezetshëm
Dhe një ditë pranë tij të shkojë
Le të shkojë le të shkojë le të shkojë

Ngadalë dritat po shuhen
Një puthje të ftohtit I ruhem
Per aq kohë sa të më dojë
Le të shkojë le të shkojë le të shkojë

Dhe deborën sfidoj pa fat
E acartë kjo natë me stuhi
më shtrëngo ti më përqafo
deri në shtëpi do jem ngrohtë

Ngadalë nata po shuhet
Në oxhak të ftohtit I ruhem
Dhe një ditë pa ty kaloi
Le të shkojë le të shkojë le të shkojë


Ky tekst u dërgua nga FIORABesa Kokëdhima
Publikimi: 01/12/2013
Teksti: Besa Kokëdhima
Orkestrimi: Darko Dimitrov


Besa - Le Të Shkojë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Të Shkojë".
3. Video është e këngës "Le Të Shkojë", por nuk këndohet nga Besa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:


Komente 1