Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa - Arabia (Faj) (Feat. Gmd Babydave)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  34

Ref :
Faj o faj,
Me ty kam bë faj o faj
Se të du' është faj o faj
Të të kem është faj o faj

E shikoj çdo natë
Më i miri në club
Flas me të por s'është my babe

Di gjithnjë të fitojë
Ai është Bad boy,
Prapë po du me kon' his lady

Bridge 2x:

I want you back
Said I want you back
Vetëm një natë
I want you back, said I want you back

Ref x 2:

Faj o faj
Me ty kam bo faj o faj
Se të du' është faj o faj
Të të kem është faj o faj

DANCE LIKE IN ARABIA
Besa Kokëdhima
Renditja: Top 200
Publikimi: 08/08/2014
Muzika: Kledi Bahiti
Teksti: Kledi Bahiti & Besa Kokëdhima
Orkestrimi: Kledi Bahiti
Video Produksioni: Pro Video


Besa - Arabia (Faj)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Arabia (Faj)".
3. Video është e këngës "Arabia (Faj)", por nuk këndohet nga Besa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:


Komente 5