Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besa - Amor (Déjame) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  23

Just take me higher
i prekim skajet
Deri n’Hinmalaje
Deri n’Hinmalaje

Me mbaj me afer
Te kem frymarrje
Ti je frymarrje

Nga ty shpirtin se ndaj
I gotta get, gotta get, gotta get it alive
You keep me alive

Ti jo larg mos me mbaj
I gotta get, gotta get, gotta it alive

Dehame amor de amarte
Dehame amor de amarte
Kjo zemer, kjo zemer ty gjithe ka me t’dashte
Gjithe ka me t’dashte

Baby you fallen for me
Jemi vetem une dhe ti
I give u my life i give u my life
We’re so young and free

I’d die every day
I’d die every night
Give me your love
Ma jep ti çdo nate

You gotta roll the dice
I got no price
Love is my price

Nga ty shpirtin se ndaj
I gotta get, gotta get, gotta get it alive
You keep me alive

Ti jo larg mos me mbaj
I gotta get, gotta get, gotta it alive

Dehame amor de amarte
Dehame amor de amarte
Kjo zemer, kjo zemer ty gjithe ka me t’dashte
Gjithe ka me t’dashte

Dehame amore d’amarte
Dehame amore d’amarte
Kjo zemer, kjo zemer ty gjithe ka me t’dashte
Gjithe ka me t’dashte
Besa Kokëdhima
Renditja: Top 200
Publikimi: 24/10/2018
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 16
Muzika: Elgit Doda
Teksti: Besa Kokëdhima & Petrit Sefaj
Orkestrimi: Elgit Doda
Video Produksioni: Pro Video
Mix/Master: Marenglen Boja


Besa - Amor (Déjame)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Amor (Déjame)".
3. Video është e këngës "Amor (Déjame)", por nuk këndohet nga Besa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

19
16
13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Besa Kokëdhima:


Komente 0