Besiana Behluli
Besiana Behluli

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Besiana Behluli është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Një tjetër këngëtare i është shtuar së fundmi tregut muzikor shqiptar. Ajo është Besiana, e cila më datë 29 Dhjetor 2017, ka startuar së fundmi karrierën e saj muzikore me projektin e parë, të titulluar “Melodi”. Kjo këngë është punuar nga Cricket, ndërsa është realizuar edhe me klip, i cili është punuar nga MAX Production. Klipi është mjaft i veçantë, dhe sjell atmosferën e festave të fundvitit, ndërsa duket të jetë një start i mbarë për Besianë...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje
Komente 0