Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besjana Kertusha - Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

I pyta zogjt per ty
a te kane pa?
Dhe pse nje dakik
kem qe jena nda
Se sun rri dot pa ty
magji te jem,
tash do tja them krejt botes
se te du se
Se sun rri dot pa ty
magji te jem
se te du se

ma deshti zemra mu ket dashni
oh sikur hanen qe do dielli
ma kalli zemren ma ndezi flake
o ma merr shpirtin o pak nga pak(2x)

edhe ne te dy jemi ne
kur jam me ty ndihem permbi re
vallzo e jo nuk ndalem me dashni
tash jemi ne te dy,tash jemi nji
vallzo e jo nuk ndalem me dashni
tash jemi ne te dy tash jemi nji

ma deshti zemra mu ket dashni
o sikur hanen qe do dielli
ma kalli zemren ma ndezi flake
oh ma mer shpirtin o pak nga pak(3x)
Besjana Kertusha
Renditja: Top 200
Publikimi: 25/12/2022
Muzika: Gramoz Kozeli
Teksti: Gramoz Kozeli
Video Produksioni: MAX Production
Stylish: Ksela Lara
Make Up: Tomas MuaBesjana Kertusha - Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashni".
3. Video është e këngës "Dashni", por nuk këndohet nga Besjana Kertusha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besjana Kertusha:


Komente 0