Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besiana Mehmedi & Selami Kolonja - Dite E Bekuar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Selami Kolonja

17/03/2013

2013-03-17T21:56:24+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dite E Bekuar" kënduar nga Besiana Mehmedi & Selami Kolonja.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Besiana Mehmedi & Selami Kolonja i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Besiana Mehmedi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet