TEKSTESHQIP

Besiana Mehmedi & Shkodran Tolaj
Lule Lule
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Lule Lule" kënduar nga Besiana Mehmedi & Shkodran Tolaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për këngën ka punuar kompozitori Nexhat Macula, për tekstin u përkujdes Shkodran Tolaj, ndërsa arranzhimin e punoi Riza Dolaku.