Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besiana Tolaj - Malli Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Besiana
2x
Ne syt e mi shihet malli
Ne zemren time ka pikllim
Ti je jeta ime, dashuria e shpirtit tim

Reff 2x
Zemra ime, mdigjet zjarr
te dua dhe te kujtoj
Dashuria ime pare,
kurr nuk do t'harroj

Mufail 2x

Mbreme si qdo nate tjeter
Nuk mu shfaqe ti ne enderr
E bukur engjellore
Te dua ty syqiellore

Reff2x

Zemra ime, mdigjet zjarr
te dua dhe te kujtoj
Dashuria ime pare,
kurr nuk do t'harro


Besiana Tolaj - Malli
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Malli".
3. Video është e këngës "Malli", por nuk këndohet nga Besiana Tolaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besiana Tolaj:


Komente 0