Më mbaj mend (për 1 muaj)

Besjan Gashi & Zaimina Vasjari - Apokalips Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  47

Zaimina:
midis nesh nuk ndodh apokalips
mbete i panjohur mbete X
enderr e thyer iluzion
i harruar per gjithmon

Besjan:
mos me thuaj se mbaroj
zemra veç nje her gaboj
e di te lendova shum
te lutem kthehu tek un

REF:
Zaimina:
Harro harro
emrin mbiemrin tim
dhe nje adres
harroje ti zemren time

Besjan:
o me raft pika
vetes çka i bana
o me la çika e bukur si hana

o me raft pika
vetes çka i bana
o me la çika e bukur si zana

Zaimina:
do te mbetesh si antikitet
jeta m'takon mua
me mire vet
do te mbes e vetme ne ket jet
pa ty ma mire jam vet

Besjan:
te lutem me jep dhe nje shanc
me ke mua me garanc
do te bej çka te thuash ti
s'jetohet pa dashuri

REF:
Zaimina:
Harro harro
emrin mbi emrin tim
dhe nje adres
harroje ti zemren time

Besjan:
o me raft pika
vetes çka i bana
o me la çika e bukur si hana

o me raft pika
vetes çka i bana
o me la çika e bukur si zana

REF:
Zaimina:
Harro harro
emrin mbi emrin tim
dhe nje adres
harroje ti zemren time

Besjan:
o me raft pika
vetes çka i bana
o me la çika e bukur si hana

o me raft pika
vetes çka i bana
o me la çika e bukur si zana


Ky tekst u dërgua nga Egzon Kaloshi   saramk

Besjan Gashi & Zaimina Vasjari - Apokalips
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Apokalips".
3. Video është e këngës "Apokalips", por nuk këndohet nga Besjan Gashi & Zaimina Vasjari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Besjan Gashi:


Komente 3