Më mbaj mend (për 1 muaj)


Besjan Gashi - A E Din
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A E Din".
3. Video është e këngës "A E Din", por nuk këndohet nga Besjan Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Besjan Gashi - A E Din Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Muzika & Teksti:

Nurteel

Komente

Asnjë Koment

11/07/2018

2018-07-11T15:18:10+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A E Din" kënduar nga Besjan Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 9 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
9

DËRGO TEKSTIN

Muzika: Nurteel
Teksti: Nurteel

Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Fatima Ymeri - A E Din

Te prita sonte zemer je tu ardh
Te prita sonte zemer je tu ardh
Me lot ne sy un mezi pres me te pa
mezi pres me te pa
mezi pres me te pa
Se lamtumir na dy jo kurre nuk tham
E sot pyes veten pse jam bo pishman
S'te besohet s'te besohet se po vdes me t'pa

Ref 2×
A e din,a e din,se vec ti je shpirti im
Se vec ti je shpirti im
A e din ti,a e din
A e din,a e din hallall ta kam bo dashnin
Hallall ta kam bo dashnin
A e din ti, a e din

S'te besohet s'te besohet
Se po vdes me t'pa

Prap ne enderr dje ty te kam pa
E me ne fund kam pushu tu qa
Zemra ime aty u qetesu
Kur m'the: me ke mu
kur m'the: me ke mu
E nat anderr kisha dasht me vdek
Se vec aty,muj me t'pas perjete
Sum besohet,sum besohet qe m'ke lon ti vet

Ref 2×
A e din, A e din...

S'me besohet s'te besohet se po vdes me te pa

Nush - A E Din

A e din sa vshtir e kam pa tpa
E sa vshtir o mu me mvra po ti mke vra
A e din a e din sa fjal ke ndal po ato mu dmuj me mndal me t dasht ty
A munesh ti me bo be qe ti mu mke dasht njejt se zemren gjith ty ta kom fal
Prap un jom tu pi
Ta di numrin Permenc edhe pse e kom fshi
E di qe kom thon qe mu sma ni
I kom ron pishman masi jom meni
Pse ma bone punen per me t harru e
Kujtimet qe kem vec du me mi gjujt e
Tlutem thuje tlutem thuje pse ma bone ti mu ket sen a ma thue
A mki thon qe pa ty un sjom
E ti pa mu nuk bon
A mki thon
A mki thon qe pa ty un sjom
E ti pa mu nuk bon
A mki thon
Une se kom prit qe ma bon ti mu ket sen
Gjumi a po t nxen tash pa mu kur po flen
A duhet me pi me kuptu qe cdo sen qe e boj e per ty edhe mu
kalun tash shum male dhe gati kaloj dita kom met un tu prit vec un mos me bo stila e kom dit qe mvran se kurr un nuk habitna pa pam mke myt sikur kurrgjo
Mke vet me bo me dit ca boj per ty ton jeten um kishe prit
Se sminteresojn ca thojn kur e din qe kta vec dojn me na prish
E ti e din qe luj kur t shof n krah t tjeter kujt
Krejt boten ta fali se pa ty nto jam i huj
Merre zemren edhe shuj
Mere frymen se se du
Se nese se ndajm bashk nuk ka kuptim per mu
A thu u kon ma leht nese un t harroj krejt
Nese un t gjuj dikun e neser kthena smuj me t gjet
Se kurrgjo nuk i e njejt spo di a ja ka vlejt qato qe dje kok lujt zemer sot ti rri e qet
A mki thon qe pa ty un sjom
E ti pa mu nuk bon
A mki thon
A mki thon qe pa ty un sjom
E ti pa mu nuk bon
A mki thon

Klodiana Vata - A E Din

-REFREN-

A din jam lodh
vec duke tfal
e din sa te kam dasht

A din jam lodh
Vec duke qa
Kjo dashni mka vra

A din jam lodh
Tu prit me tpa
Na Jena bashk si me kon nda

E din jam lodh
Nuk mundem ma
Kjo dashni mka vra

PART 1 -

Me dhemb zemra
Ti them per ty kto fjal
Nuk jam vetja
Kur un te kam larg

Por ti vjen me qeteson
Neser me lendon
Se du jo ket dashuri

Kur ke me ndryshu
A mendon per mu

PART 2

Nuk ja vleka
Me bo shum e sen me marr
E verteta
Po me vret sa nuk ka ma

Por ti vjen me qeteson
Neser me lendon
Se du jo ket dashuri

Kur ke me ndryshu
A mendon najher per mu

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Besjan Gashi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë