TEKSTESHQIP

Besiana Veselaj
Kanagjegji
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kanagjegji" kënduar nga Besiana Veselaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 14 Korrik 2021, Besiana Veselaj publikon videoklipin "Kanagjegji". Muzika e këngës u punua nga Emin Aliu, teksti u shkrua nga Sami Aliu, ndërsa për orkestrimin u kujdes Enver Ibrahimi.