TEKSTESHQIP

Besiana Veselaj
Kanagjegji
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kanagjegji" kënduar nga Besiana Veselaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Pas një pune të palodhur, krijimi muzikor është finalizuar tek shikuesit i realizuar mjaft këndshëm edhe me videoklip, i cili u publikua me datë 14 Korrik 2021. Për këngën ka punuar kompozitori Emin Aliu, tekstin e shkroi Sami Aliu, ndërsa okestracioni është sjellë tek publiku nga Enver Ibrahimi.